Programy Symfonia Start

Programy Symfonia Start to linia oprogramowania przeznaczona specjalnie dla firm najmniejszych, które wspomaga pracę we wszystkich tych obszarach, które są niezależnie od rodzaju prowadzonej przez nie działalności gospodarczej. Oprogramowanie dedykowane jest dla mikroprzedsiębiorstw i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, firm nowopowstałych, ale także znakomicie sprawdza się jako nieskomplikowane, jednostanowiskowe narzędzie przetwarzania danych stanowisk pomocniczych małych firm. Aplikacje są bardzo proste w parametryzacji i intuicyjne w użytkowaniu. Powstały w oparciu o sprawdzone i przyjazne rozwiązania informatyczne, z których od kilkunastu już lat korzysta ponad 150 tyś. użytkowników Systemów Symfonia. Programy są aktualizowane w pełni zgodne z obowiązującymi w Polsce przepisami prawnymi.

Symfonia Start to niewielka, wręcz symboliczna, ale doskonała i pewna inwestycja w oprogramowanie, które gwarantuje w każdej chwili łatwą i z zachowaniem zgromadzonych danych rozbudowę aplikacji do linii programów pakietu Symfonia wraz z rozwojem firmy i pojawianiem się nowych potrzeb. Oprogramowanie istnieje wyłącznie w wersji jednostanowiskowej, jako przeznaczone dla firm, w których jedna osoba odpowiada za fakturowanie i wystawianie dokumentów i deklaracji oraz administrowanie księgami.

Symfonia Mała Księgowość Start

aktualna wersja: 2014 z dnia 16.01.2014

Symfonia Start Mała Księgowość to nie tylko Księga Przychodów i RozchodówProgram przeznaczony jest dla firm prowadzących Księgę Przychodów i Rozchodów lub rozliczających się na podstawie ewidencji zryczałtowanego podatku dochodowego. Wspomaga ewidencję i obsługę rozliczeń podatkowych, tworzenie remanentów, automatyczne tworzenie rejestrów VAT oraz ułatwia analizę dochodowości podejmowanych działań gospodarczych.

Oprogramowanie wspomaga rozliczenia kosztów utrzymania samochodów osobowych wykorzystywanych w działalności gospodarczej. Zawiera ewidencje wynagrodzeń pracowników i umów cywilnoprawnych maksymalnie do pięciu umów w miesiącu. Wylicza podstawowe metody amortyzacji dla środków trwałych i wyposażenia maksymalnie do pięciu środków amortyzowanych w miesiącu. Umożliwia przejście ze zryczałtowanego podatku dochodowego do rozliczania na zasadach ogólnych oraz ze zwolnienia podmiotowego do opodatkowania podatkiem VAT. Umożliwia wystawianie i wydruk deklaracji z poziomu programu. Program Mała Księgowość Start pozwala na rozpoczęcie pracy w dowolnym miesiącu roku podatkowego.

Symfonia Handel Start

aktualna wersja: 2014 z dnia 21.01.2014

Symfonia Start Handel prowadzenie magazynu, fakturowania i rozliczeń płatnościProgram wspomaga prowadzenie sprzedaży i magazynu. Wystawia dokumenty magazynowe, sprzedaży, zakupu i płatności. Zawiera narzędzia zarządzania cenami, rabatami i prowadzenia cenników w walucie obcej. Prowadzi rozliczenia magazynu według cen rzeczywistych za pomocą metod FIFO, LIFO lub według wskazanej dostawy. Program Handel Start umożliwia wymianę danych z KPiR, ale także z programami księgowymi z nadaniem dekretacji dokumentów, eksport zestawień do programów MS Office Excel i Word. Współpracuje z drukarkami i kasami fiskalnymi oraz czytnikami kodów kreskowych.

Symfonia Faktura i Kasa Start

aktualna wersja: 2014 z dnia 21.01.2014

Symfonia Faktura i Kasa StartProgram pozwala zaplanować i prowadzić sprzedaż w firmach nie posiadających magazynu. Nieskomplikowany i tani, ale funkcjonalny i intuicyjny program do fakturowania. Wystawia różne typy dokumentów sprzedaży: faktury VAT, rachunki dla sprzedaży nie objętej VAT, dokumenty korygujące. Pozwala na kontrolowanie płatności za wystawione dokumenty sprzedaży. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi oraz czytnikami kodów kreskowych.

Symfonia Start e-Dokumenty

aktualna wersja: 2014 z dnia 16.01.2014

Program Symfonia Start e-Dokumenty to aplikacja przydatna przy wysyłaniu i odbieraniu dokumentów elektronicznych. Organizuje przechowywanie i odszukiwanie dokumentów wystawianych w programach Symfonia Start Handel lub Faktura i Kasa. Przy zakupie licencji dostarczany jest pakiet pozwalający przetworzyć 100 e-Dokumentów.

Finanse i Księgowość

Raport potwierdzeń sald w programie Symfonia. Patrz w dziale Symfonia Finanse i Księgowość Pytania i Odpowiedzi.

Sprawdź na stronach Producenta oprogramowania:

Symfonia Start

Lista najnowszych wersji programów

Lista najnowszych wersji programów