Rozwiązania IT

Od początku naszych prac z programami Symfonia właściwe przygotowanie rozwiązań indywidualnych było i nadal jest warunkiem kategorycznym powodzenia prowadzonych przez nas wdrożeń. Oprogramowanie Symfonia od początku było systemem otwartym, dzięki czemu mogliśmy rozszerzać jej funkcjonalność o możliwość importowania danych z aplikacji zewnętrznych, często branżowych, zaprojektowanych i napisanych przez firmy trzecie, niepowiązane z Systemem Symfonia. Podobnie istotne jest dostarczenie zmodyfikowanych czy przygotowanie od nowa, na indywidualne zamówienie, raportów: zestawień i agregacji danych, automatycznych procedur wspomagających pracę użytkowników oraz funkcji eksportu danych do aplikacji zewnętrznych według otrzymanej specyfikacji.

Kiedy sieć dystrybutorów oprogramowania Symfonia była jeszcze bardzo młoda, znaczną część raportów i rozwiązań indywidualnych tworzyliśmy również na potrzeby innych wdrożeniowców. Tworzyliśmy raporty do redystrybucji dla firm od Szczecina po południe Polski w Krakowie, Lublinie, Gliwicach. Raporty i rozwiązania indywidualne tworzymy oczywiście nadal. Niemniej coraz częściej spotykamy się z przypadkiem, kiedy inne firmy, często z innego krańca Polski, mają już gotowe rozwiązania - eleganckie i przetestowane, które my musielibyśmy pisać od początku.

Przez szereg lat aktywnie uczestniczyliśmy w Radzie Programowej Dystrybutorów Systemów SYMFONIA. Nasza firma wybierana była do niej spośród grona Autoryzowanych Partnerów przez wszystkie firmy mające podpisaną umowę dystrybucyjną z Sage sp. z o.o. Uczestniczyliśmy w wymianie doświadczeń z innymi Autoryzowanymi Partnerami, a także w procesie opiniowania tworzonych planów rozwojowych oprogramowania, w celu dostosowania nowych wersji produktów do potrzeb i oczekiwań rynków lokalnych.

Bazując na tych doświadczeniach możemy dziś zaoferować Państwu nie tylko rozwiązania naszego autorstwa na potrzeby własne lub do dalszej dystrybucji, ale też produkty i doświadczenia wielu firm wdrożeniowych, z którymi od wielu lat współpracujemy.

KTM Pracownia Programistyczna rozwiązaniaKTM Pracownia Programistyczna SymfoniaKTM Pracownia Programistyczna separator

Podziękowania dla Lokesh Dhakar za lightbox skrypt wyświetlania zdjęć.
Thanks to Lokesh Dhakar for lightbox script.

Finanse i Księgowość

Raport potwierdzeń sald w programie Symfonia. Patrz w dziale Symfonia Finanse i Księgowość Pytania i Odpowiedzi.

Reklama:

Katalog stron internetowych Sznurkownia

Zbierz jagódki i zarób sznureczki Sznurkowania - podziękowania Zbierz pomarańcze i zarób sznureczki

Katalog stron internetowych Sznurkownia